

Andreas Denk is danser, choreograaf, decorontwerper, oprichter en artistiek leider van plan d-. Hij maakt humorvol en aanstekelijk danstheater voor de hele familie. Hij is hierbij een meester in het integreren van alledaagse voorwerpen in dansante frases en hilarische scènes. Daardoor weet hij zijn publiek telkens weer te verrassen met zijn creativiteit en fantasie.
Andreas Denk: “Attributen en rekwisieten zet ik niet opzij maar juist in de weg. Zij vormen obstakels en hindernissen waar ik me in mijn bewegingen en choreografieën mee confronteer.”
Quote: Andreas Denk, (…) kan uit niets iets maken. Attributen en rekwisieten zijn zijn motor, die zwengelen zijn bewegingen en bewegingsfrasen aan. Zo is het alledaagse genoeg voor een hele choreografie. En lijken de buurmannen soms meer klussers dan dansers.”
(Over de voorstelling Buurman in de Winter in de Volkskrant).


Na ruim twintig jaar werkzaam te zijn geweest in de creatieve industrie als designer en art director, heb ik de afgelopen jaren bewust de stap gemaakt van design naar zakelijke leiding.
De ervaring die ik in die periode heb opgedaan – het ontwikkelen van visies, het begeleiden van creatieve processen en het samenwerken met uiteenlopende teams en merken – vormt
vandaag de basis van mijn functie.
In mijn huidige rol ligt mijn focus op het verbinden van mensen, strategie en organisatie. Ik haal energie uit het creëren van een omgeving waarin talent kan groeien, teams effectief
samenwerken en ambities worden omgezet in concrete resultaten. Daarbij geloof ik sterk in de kracht van open communicatie, vertrouwen en een gezamenlijke visie. Ik combineer een ondernemende instelling met een mensgerichte aanpak en voel mij het meest thuis op het snijvlak van strategie, samenwerking en ontwikkeling.
Met inmiddels twee jaar ervaring in de zakelijke leiding zet ik mij dagelijks in om zowel de organisatie als de mensen daarbinnen verder te laten groeien, met oog voor de lange termijn
en ruimte voor vernieuwing.


Silke Dekker is bij Plan d- betrokken bij de ontwikkeling en uitvoering van educatieve projecten en randprogramma’s. In 2024 studeerde zij af als dansdocent aan de Fontys Hogeschool voor de Kunsten, met een specialisatie in performance. Voor Silke is dans een kunstvorm die niet alleen op het podium impact kan maken, maar ook binnen een educatieve context van betekenis kan zijn.
Tijdens haar opleiding ontwikkelde zij zich breed in stijlen als klassiek ballet, moderne dans, jazz, urban contemporary en floorwork. Vanuit deze veelzijdige artistieke achtergrond weet zij jongeren en publiek op een speelse en betekenisvolle manier te betrekken bij het werk van Plan d-. Naast haar werkzaamheden in het veld volgt zij de master Contemporary Dance, Theatre and Dramaturgy aan de Universiteit Utrecht.
Silke zoekt voortdurend naar verbindingen tussen artistieke praktijk en educatie. Zij gelooft in de kracht van nieuwsgierigheid, verbeelding en beweging als middelen voor ontmoeting, verdieping en ontwikkeling.


Connie Fluhme werkt als zelfstandig communicatie- en productieprofessional vanuit haar bureau PR’US voor Plan d-. Zij ondersteunt het gezelschap op het gebied van productie, communicatie, publiciteit en positionering.
Met een achtergrond in marketing, PR, branding, contentproductie en podcast- en videocastontwikkeling beweegt zij zich tussen de artistieke en organisatorische praktijk van het gezelschap. Ze begeleidt communicatie- en publiciteitstrajecten rond voorstellingen en projecten, onderhoudt contacten met pers, programmeurs en partners en ondersteunt de productie van nieuwe voorstellingen .
Wat haar aanspreekt in Plan d- is de combinatie van verbeelding, maatschappelijke betrokkenheid en artistieke kwaliteit. De voorstellingen nodigen uit tot verwondering en ontmoeting en maken complexe thema’s invoelbaar voor jong publiek. Juist aan die verbinding tussen kunst, verhaal en publiek draagt zij graag bij.
Connie Fluhme is communicatieadviseur, creative producer, podcast- en videocastmaker en eigenaar van PR’S, een bureau voor communicatie, publiciteit en storytelling.